Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

ARMERIA - trávnička

"Trávnička", tato trvalka s trávovitými listy stěsnanými v poduškách se objevuje nejčastěji ve skalkách, ale je vhodné i k okraji trvalkového záhonu na slunném a suchém místě. Kvete na jaře a v létě, množí se dělením trsů. Tenké stvoly nesou kulovité květenství s drobnými, papírovitými květy. Květenství dlouho vytrvávají a jsou tak početná, že překrývají olistění. Je mrazuvzdorná.

Nejprodávanější

4 položek celkem
Armeria maritima abbey DEEP ROSE - trávnička přímořská
Množstevní sleva
48 Kč

- kompaktní, hustá, trsovitá vždyzelená trvalka s travnatými, tmavě zelenými listy. Květy jsou tmavě růžové. Kvete duben květen. Výška 15 - 20 cm.

Kód: 0521
Armeria maritima abbey WHITE - trávnička přímořská
Množstevní sleva
45 Kč

- květenství jsou bílá, výška 20 cm, rozrůstá se do šířky, množí se dělením trsů. Květenství dlouho vytrvávají a jsou tak početná, že překrývají olistění. Je mrazuvzdorná.

Kód: 0522
Armeria maritima BALLERINA RED - trávnička přímořská
Množstevní sleva
48 Kč

- „trávnička přímořská“, výška 15 cm. Jedná se o vytrvalou, trsnatou bylinu, která roste přirozeně na skalách, útesech a písčinách. Listy jsou úzké, zelené. Květy jsou červené...

Kód: 0523
Armeria MIX
od 117 Kč

– směs, každá jiná.

+ další
Kód: 0524/3
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.