Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

Vyplnění a odeslání objednávkového listu

Vyplnění objednávkového listu:

V případě Vašeho zájmu o naše květiny, vyplňte prosím pečlivě objednávkový list, který je vložen v katalogu, nebo si ho můžete stáhnout na internetových stránkách.

Do hlavičky objednávkového listu je nutné vždy vyplnit čitelně a hůlkovým písmem všechny předepsané údaje: Vaše jméno, příjmení, 
dodací adresu, město, PSČ, telefonní číslo (důležité pro dopravce nebo v případě vzniklých nejasností s Vaší objednávkou), e-mail, celková suma objednávky, datum Vaší objednávky a vybrat způsob dodání (viz. Doprava a platba).

Po uvedení vašich dodacích údajů zaškrtněte, zda nám povolujete náhradu vyprodané odrůdy dle našeho výběru. Zásoba námi nabízených odrůd je dostatečně vysoká, přesto prosíme, uveďte náhradní odrůdy v případě, že ty nejžádanější odrůdy budou vyprodány, hlavně u novinek.

Do tabulky vyplňte podle příslušných kolonek: 4místný číselný kód uvedený u každé odrůdy, název odrůdy nebo kolekce, počet kusů (hlíz, cibulí nebo rostlin jednotlivých odrůd) a cena v Kč.

Chtěli bychom požádat zákazníky, aby jednotlivé položky řadili sestupně podle katalogového číselného kódu, který je uveden vždy před každou odrůdou. Pomůžete nám tím ke snadnějšímu a rychlejšímu vyřízení Vaší objednávky.

Doobjednávky: Před odesláním objednávky se prosím ujistěte, jestli to je opravdu všechno, o co máte zájem. Někteří z Vás pak později píší nebo volají ještě doobjednávky. Vždy se snažíme Vaše doobjednávky kompletovat k Vašim původním objednávkám, ale ne vždy je to možné a pak je Vám zbytečně podruhé účtováno poštovné a balné.

Součástí zásilky bude Váš objednávkový list, kde bude uvedena celková suma objednávky. Objednávkový list slouží jako daňový doklad.

 

Objednávka zboží:

a) na e-shopu: www.lukon-glads.cz

b) Zboží si můžete objednat pomocí objednávkového listu a poslat ho Českou poštou na adresu: LUKON GLADS s.r.o., Rašínova 860, P.O.BOX 6, 289 12 SADSKÁ

    • na obálku o rozměru 14 cm x 9 cm nalepte poštovní známku v hodnotě 27 Kč.
    • na obálku 23 cm x 16 cm nalepte známku v hodnotě 34 Kč

          Jinak nebude poštou doručena a my Vaší objednávku neobdržíme.

      c) Naskenovaný tiskopis nám můžete také poslat na e-mail: obchod@lukon-glads.cz.