Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

Po doručení zásilky

   Po převzetí balíku od dopravce, zásilku ihned rozbalte a zkontrolujte stav doručených rostlin. Pokud jsou rostliny v pořádku, nechte trvalky alespoň 1 - 3 dny adaptovat (polostinné nebo stinné místo). Nevystavujte rostliny ihned přímému slunečnímu úpalu. A až poté je vysaďte na připravené místo. Kontejnerované trvalky zalijte pouze, pokud je bal suchý, nepřemokřujte. Trvalky v kontejneru můžete takto uchovat i několik týdnů a až poté je zasadit.

   Pokud není vhodné počasí anebo nemáte dostatek času cibuloviny a hlízy ihned zasázet, postupujte prosím následovně, aby nedocházelo k pozdější reklamaci zboží. Cibuloviny a hlízy nenechávejte dlouho uzavřené v sáčcích a papírových pytlíkách.  Cibuloviny a kořenové hlízy uchovávejte rozprostřené v bedýnkách v suchém, větraném a bezmrazém prostředí. Hlízy lilií můžete uskladnit podobně jako brambory, tzn. v chladném prostředí, případně přikryté vlhčí rašelinou.

   Při zasílání trvalek se může stát při přepravě dopravcem, že se ulomí nebo jen nalomí stonek, boční porost. V konkrétním případě u trvalek, se při částečném odlomení bočního porostu nemusí jednat o důvod k reklamaci, pro správný růst a vývoj rostliny se doporučuje, provést zaštípnutí za účelem rozvětvení a k podpoře růstu rostliny.