Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

CAREX - ostřice

Carex je rod trav, který zahrnuje tisíce druhů. Jsou to trvalky, které se vyskytují ve všech částech světa a jsou charakteristické svými listy podobnými trávě a často drobnými květy. Tento rod zahrnuje mnoho různých druhů, které se liší velikostí, tvarem a barvou listů, stejně jako nároky na pěstování. Listy carex jsou obvykle úzké, střídavě uspořádané po stonku a mají charakteristický plochý tvar, podobný trávě. Květy carex jsou obvykle nenápadné a mohou být soustředěny do klásků nebo štětinovitých květenství. Ostřice se liší výškou podle druhu. Některé druhy jsou nízké a kompaktní, zatímco jiné mohou dorůst až několika metrů. Většina druhů carex preferuje polostinné až stinné stanoviště, i když některé druhy mohou tolerovat i slunce. Je důležité vybrat druh, který odpovídá podmínkám vaší zahrady. Ostřice je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nenáročné a atraktivní rostliny, které mohou plnit různé účely v zahradě, jako je pokrytí půdy, ohraničení záhonů nebo vytvoření přírodních záhonů.

Trávy, které Vám nabízíme v tomto katalogu, dodáváme v kontejnerech 8 x 8, 9 x 9 cm.

Nejprodávanější

Carex testacea PRAIRIE FIRE - ostřice
 
60 Kč
1 položek celkem
Carex testacea PRAIRIE FIRE - ostřice
Množstevní sleva
60 Kč

– atraktivní, zeleně bronzová ostřice s jemnými listy. Velice dekorační na záhonech, lemech, nádobách. Listy jsou neobvykle vypouklé, na jaře je třeba sestřihnout.

Kód: 0816
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.