Od 24.07. do 11.08.2024 máme celozávodní dovolenou. Objednávky budeme přijímat, ale vyřizovány budou po 12.08.2024. Děkujeme za pochopení.

DICENTRA - srdcovka nádherná

"Srdcovka nádherná", pochází z východní Asie. Rostliny tvoří bohaté trsy mírně překloněných stonků. Dosahují výšky až 80 cm. Květy jsou srdčitého tvaru, uspořádané v obloukovitě ohnutých hroznech. Sázíme brzy na jaře, kvete koncem dubna až v květnu. Srdcovka snese výsluní i polostín, má ráda propustnou, výživnou půdu, přílišné vlhko i sucho jí škodí. Používá se solitérně do trávníků nebo do trvalkových záhonů, nebo se vysazuje před skupiny keřů a stromů. Může se použít i k řezu, je to mrazuvzdorná, rychle rostoucí trvalka bez zvláštních nároků. Posíláme jako prostokořenné.

Nejprodávanější

8 položek celkem
Dicentra formosa LUXURIANT  - srdcovka nádherná, srdíčko
Množstevní sleva
78 Kč

– růžově vínová srdíčka se stříbřitými okraji jsou vysoká pouze 30 cm. Jsou plně mrazuvzdorná, perfektní trvalka na skalku. Zasíláme jako prostokořenné.

Kód: 0584
Dicentra spectabilis - srdcovka nádherná, srdíčko NAHRNKOVANÉ
Množstevní sleva
60 Kč

- srdíčka jsou sytě růžové barvy. 

Kód: 0585
Dicentra spectabilis ALBA - srdcovka nádherná, srdíčko NAHRNKOVANÉ
Množstevní sleva
65 Kč

– srdíčka jsou čistě bílá. 

Kód: 0586
Dicentra Bacchanal
Novinka Množstevní sleva
55 Kč

- výška je až 30 cm. Kvete od května do června. Rostlina snadno snáší zimní období. Květy jsou karmínové barvy ve tvaru srdce. Květy slabě voní. Zasíláme jako...

Kód: A-3446
Dicentra RED FOUNTAIN
Novinka Množstevní sleva
90 Kč

- odrůda se vyznačuje krásnými červenými květy ve tvaru srdce. Květy jsou nápadné a visí na dlouhých, obloukovitých stoncích. isty jsou střídavě uspořádané a mají jemně...

Kód: A-3528
Dicentra spectabilis GOLD HEART
Novinka Množstevní sleva
130 Kč

- rostlina má zářivě žluté listy, které na jaře naprosto září a rozství stinnou část zahrady. Listy mají zlatou barvu. Kvete v květnu. Výška je 50 - 70 cm.  

Kód: ARCH-0919
Dicentra spectabilis WHITE GOLD
Novinka Množstevní sleva
135 Kč

- roslina má zářivě bílé květy ve tvaru srdce, listy jsou zlaté. Tato Dicentra rozzáří každou zastíněnou zahradu. Jeho krása vás ohromí.

Kód: ARCH-0920
Dicentra IVORY HEARTS - srdcovka nádherná, srdíčko
Množstevní sleva
145 Kč

- rostlina je kompaktního vzrůstu. Listy jsou drobné modrozelené. Květy jsou na krátkých hroznech a mají krémově bílou barvu. Kvete na konci jara. Dorůstá do výšky 20 - 25 cm....

Kód: ARCH-4959
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.