Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

Astrantia major BURGUNDY MANOR - jarmanka

Kód: A-3522
Novinka Množstevní sleva
Neohodnoceno
75 Kč
Prodej červen/červenec
Položka byla vyprodána…

- rostlina známá svým kompaktním květenstvím. Květy mají tmavě fialovou barvu. Tato odrůda je oblíbená pro své elegantní květy a atraktivní listy. Odrůda má kulatá květenství složená z drobných květů, která jsou shromážděna do hustých, kulovitých hlávek. Kvete červen - září. Listy mají tmavě zelenou barvu. Jsou často zubaté nebo laločnaté, což přidává dekorativní prvek do zahrady i mimo kvetení. Rostlina dosahuje výšky asi 50 - 60 centimetrů a má kompaktní růstový habitus, což ji činí vhodnou pro menší zahrady a záhony. Preferuje polostinné až stinné stanoviště, kde má ochranu před přímým slunečním zářením, zejména v teplejších oblastech.

Detailní informace

Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.

Detailní popis produktu

- rostlina známá svým kompaktním květenstvím. Květy mají tmavě fialovou barvu. Tato odrůda je oblíbená pro své elegantní květy a atraktivní listy. Odrůda má kulatá květenství složená z drobných květů, která jsou shromážděna do hustých, kulovitých hlávek. Kvete červen - září. Listy mají tmavě zelenou barvu. Jsou často zubaté nebo laločnaté, což přidává dekorativní prvek do zahrady i mimo kvetení. Rostlina dosahuje výšky asi 50 - 60 centimetrů a má kompaktní růstový habitus, což ji činí vhodnou pro menší zahrady a záhony. Preferuje polostinné až stinné stanoviště, kde má ochranu před přímým slunečním zářením, zejména v teplejších oblastech.

Doplňkové parametry

Kategorie: ASTRANTIA - jarmanka
Výška: střední
Barva květu: fialová, purpurová, vínová
Stanoviště: polostín, stín
Balení: květináč 9x9 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: