Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

Bazalka drobnolistá MÁNES - ocimum basilicum

Kód: K0003
Novinka
Neohodnoceno
40 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

- drobnolistá tmavozelená bazalka kompaktního vzrůstu, s jemnou bazalkovou vůní se sladkým nádechem. Rostliny vynikají vyrovnaností, je vhodná pro pěstování v květináčích, truhlících i ve volné půdě. Vyžaduje pravidelný řez, který velmi dobře snáší. Drobnolistá odrůda bazalky je jednou z nejběžnějších a nejoblíbenějších, protože má jemné listy a silnou vůni. Čerstvé nebo suché listy používáme k okořenění salátů nebo polévek. Pravidelné zastřihávání bazalky podporuje tvorbu nových výhonků. Mohou se odstranit i květy, aby se podpořil růst listů. Výška je 20 - 30 cm. Velmi vhodná na výrobu pesta.

Detailní informace

Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.

Detailní popis produktu

- drobnolistá tmavozelená bazalka kompaktního vzrůstu, s jemnou bazalkovou vůní se sladkým nádechem. Rostliny vynikají vyrovnaností, je vhodná pro pěstování v květináčích, truhlících i ve volné půdě. Vyžaduje pravidelný řez, který velmi dobře snáší. Drobnolistá odrůda bazalky je jednou z nejběžnějších a nejoblíbenějších, protože má jemné listy a silnou vůni. Čerstvé nebo suché listy používáme k okořenění salátů nebo polévek. Pravidelné zastřihávání bazalky podporuje tvorbu nových výhonků. Mohou se odstranit i květy, aby se podpořil růst listů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: