Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

Dicentra RED FOUNTAIN - srdcovka nádherná, srdíčko

Kód: A-3528
Novinka Množstevní sleva
Neohodnoceno
90 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

- odrůda se vyznačuje krásnými červenými květy ve tvaru srdce. Květy jsou nápadné a visí na dlouhých, obloukovitých stoncích. isty jsou střídavě uspořádané a mají jemně řezanou texturu. Jsou zelené barvy a tvoří hustý trs listů. ostlina dosahuje výšky asi 30-40 centimetrů a má šířku podobnou výšce. Je kompaktní a dobře se hodí do záhonů, skalek nebo okrasných nádob. Preferuje polostinné stanoviště, kde má ochranu před přímým slunečním zářením, zejména v horkých oblastech. Po odkvětu můžete odstranit uschlé květy a případně provést lehký zmlazovací řez, aby se podpořil nový růst. Tato odrůda je oblíbená pro svůj atraktivní vzhled a dlouhé kvetení během jara až léta. Zasíláme jako prostokořenné.

Detailní informace

Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.

Detailní popis produktu

- odrůda se vyznačuje krásnými červenými květy ve tvaru srdce. Květy jsou nápadné a visí na dlouhých, obloukovitých stoncích. isty jsou střídavě uspořádané a mají jemně řezanou texturu. Jsou zelené barvy a tvoří hustý trs listů. ostlina dosahuje výšky asi 30-40 centimetrů a má šířku podobnou výšce. Je kompaktní a dobře se hodí do záhonů, skalek nebo okrasných nádob. Preferuje polostinné stanoviště, kde má ochranu před přímým slunečním zářením, zejména v horkých oblastech. Po odkvětu můžete odstranit uschlé květy a případně provést lehký zmlazovací řez, aby se podpořil nový růst. Tato odrůda je oblíbená pro svůj atraktivní vzhled a dlouhé kvetení během jara až léta. 

Doplňkové parametry

Kategorie: DICENTRA - srdcovka nádherná
Výška: nízké (do 40 cm)
Barva květu: červená
Doba kvetení: červen, duben, květen
Stanoviště: polostín
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: