Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

Heucherella TAPESTRY - dlužicha

Kód: A-3519
Novinka Množstevní sleva
Neohodnoceno
130 Kč
Prodej červen
Položka byla vyprodána…

- Heucherella vznikla mezirodovým křížením mezi Heuchera a a Tiarella. Cílem šlechtění bylo získat to nejlepší z obou rodů, zejména pevnost květu. Výška odrůdy TAPESTRY je 20 - 40 cm. Květy jsou růžové. Dlužicha ze šlechtitelské stanice Terra Nova Nurseries v USA. oblíbený kultivar známý pro své atraktivní listy a kompaktní růst. Listy mají výraznou žilnatinu. TAPESTRY má listy v kombinaci zelené, krémové a načervenalé barvy, které vytvářejí poutavý vzhled. Vzhledem ke svému nízkému vzrůstu je skvělou volbu pro okraje záhonů nebo pro skalky. Zasíláme jako prostokořenné.

Detailní informace

Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.

Detailní popis produktu

- Heucherella vznikla mezirodovým křížením mezi Heuchera a a Tiarella. Cílem šlechtění bylo získat to nejlepší z obou rodů, zejména pevnost květu. Výška odrůdy TAPESTRY je 20 - 40 cm. Květy jsou růžové. Dlužicha ze šlechtitelské stanice Terra Nova Nurseries v USA. oblíbený kultivar známý pro své atraktivní listy a kompaktní růst. Listy mají výraznou žilnatinu. TAPESTRY má listy v kombinaci zelené, krémové a načervenalé barvy, které vytvářejí poutavý vzhled. Vzhledem ke svému nízkému vzrůstu je skvělou volbu pro okraje záhonů nebo pro skalky.

Doplňkové parametry

Kategorie: HEUCHERA - dlužicha
Výška: nízké (do 40 cm)
Barva květu: růžová
Stanoviště: polostín
Ostatní: okrasné listem
Balení: květináč 9x9 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: