Sezónní práce jsou v plném proudu, proto objednávky vyřizujeme pouze od pondělí do středy. V případě, že na objednávku pospícháte z důvodu odjezdu na dovolenou, a nebo v opačném případě ji potřebujete vyřídit v pozdějším termínu, prosím informujte nás o tom na našem e-mailu obchod@lukon-glads.cz. Pokud jste tak neuvedli v poznámce u vaši objednávky.

Thymus x citriodorus SAMBESI - mateřídouška citrónová

Kód: A-0898
Novinka Množstevní sleva
Neohodnoceno
50 Kč
Skladem (45 ks)
Můžeme doručit do:
31.7.2024

aromatická trvalka s výraznou citrusovou vůní. Je oblíbená v kuchyni i v zahradě díky svým estetickým a kulinářským vlastnostem. Má malé, oválné listy, které jsou svěže zelené s jemným leskem. Květy jsou drobné, růžovofialové a objevují se na konci jara až na začátku léta. Kvetou v hustých květenstvích, která přitahují opylovače jako včely a motýly. Rostlina dorůstá do výšky 15 - 30 cm a do šířky 30 - 45 cm. Má nízký, rozrůstající se habitus, který je ideální pro použití jako půdopokryvná rostlina. Nejlépe roste a kvete na plném slunci, ale snáší i lehký polostín. Udržujte půdu mírně vlhkou, ale nepřemokřenou. Po etablování je rostlina poměrně odolná vůči suchu. Může být pěstována i v květinových nádobách a truhlících.

Detailní informace

Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.

Detailní popis produktu

aromatická trvalka s výraznou citrusovou vůní. Je oblíbená v kuchyni i v zahradě díky svým estetickým a kulinářským vlastnostem. Má malé, oválné listy, které jsou svěže zelené s jemným leskem. Květy jsou drobné,růžovofialové a objevují se na konci jara až na začátku léta. Kvetou v hustých květenstvích, která přitahují opylovače jako včely a motýly. Rostlina dorůstá do výšky 15 - 30 cm a do šířky 30 - 45 cm. Má nízký, rozrůstající se habitus, který je ideální pro použití jako půdopokryvná rostlina. Nejlépe roste a kvete na plném slunci, ale snáší i lehký polostín. Udržujte půdu mírně vlhkou, ale nepřemokřenou. Po etablování je rostlina poměrně odolná vůči suchu. Může být pěstována i v květinových nádobách a truhlících.

Doplňkové parametry

Kategorie: THYMUS - mateřídouška
Výška: nízké (do 40 cm)
Barva květu: fialová, růžová
Doba kvetení: červen, červenec
Stanoviště: slunné, polostín
Ostatní: voní, okrasné listem, využití v kuchyni
Balení: květináč 9x9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: