Sezóna je v plném proudu. Objednávky vyřizujeme do 2 týdnů od přijetí. Objednávky nerozdělujeme, expedujeme je celé najednou.

Tulbaghia violacea - česneková tráva

Kód: A-3444
Množstevní sleva
Neohodnoceno
55 Kč
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2024

- „tulbaghia, česneková tráva“ - tato rostlina působí atraktivně dokonce i mimo dobu květu. Se svými šedozelenými listy s voskovým leskem připomíná okrasnou travinu. Květy mají svítivě šeříkově růžovou barvu se žlutým středem, výška 50 cm. Hodí se k řezu, má velmi dlouhou dobu kvetení. Na stvolu je nesen okolík šestičetných hvězdičkovitých kvítků, kterých bývá 5-20. Můžeme ji pěstovat na záhoně, ale i v bytě. Je plně mrazuvzdorná. Nať má česnekovou vůni, ale ne tak pronikavou. Můžeme odřezávat celý rok a používat podobně, jako pažitku. Zasíláme jako prostokořenné.

Detailní informace

Kvalitně a pečlivě zabalené zboží
Kvalitně a pečlivě zabalené zboží,
aby Vám balíček dorazil v pořádku.
Doručení druhého dne
Odesíláme co nejrychleji,
jak nám počasí a naše ruce dovolí.
Recyklujeme obalový materiál
Recyklujeme obalový materiál,
proč nedát krabici druhý život.

Detailní popis produktu

- „tulbaghia, česneková tráva“ - tato rostlina působí atraktivně dokonce i mimo dobu květu. Se svými šedozelenými listy s voskovým leskem připomíná okrasnou travinu. Květy mají svítivě šeříkově růžovou barvu se žlutým středem, výška 50 cm. Hodí se k řezu, má velmi dlouhou dobu kvetení. Na stvolu je nesen okolík šestičetných hvězdičkovitých kvítků, kterých bývá 5-20. Můžeme ji pěstovat na záhoně, ale i v bytě. Je plně mrazuvzdorná. Nať má česnekovou vůni, ale ne tak pronikavou. Můžeme odřezávat celý rok a používat podobně, jako pažitku.

Doplňkové parametry

Kategorie: TULBAGHIA - tulbaghije, česneková tráva
Výška: střední
Barva květu: fialová
Doba kvetení: červen, červenec, září, srpen
Stanoviště: slunné
Ostatní: voní
Roční období prodeje: Jaro, Léto, Podzim
Balení: květináč 9x9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: